۰۹۳۹۶۰۹۶۹۱۴ | ۰۹۱۰۱۲۲۰۲۹۰ ثبت سفارش با شماره

چاپ بادکنک تبلیغاتی بکو

چاپ بادکنک تبلیغاتی بکو

چاپ بادکنک تبلیغاتی بکو

در مقاله قبلی از روند پیشرفت صنعت “چاپ بادکنک” برای شما هموطنان عزیز توضیح مختصری دادیم، و همچنین در مورد رایج ترین و پر طرفدارترین نوع “چاپ روی بادکنک” که “چاپ یک طرف تکرنگ” نام دارد، به طور مختصر نوشتیم. امروز هم در ادامه آن مطالب میخواهم، در مورد یکی دیگر از موارد و انواع چاپ ها که برای “بادکنک تبلیغاتی” استفاده میشود صحبت کنم.

دومین نوع چاپ که هرچند پرطرفدارترین چاپ نیست، اما به جرات میتوانم بگویم که مفیدترین و پربازده ترین نوع چاپ برای شما عزیزان میباشد که ” دو طرف چاپ تکرنگ” نام دارد.

بازهم رایجترین رنگ انتخوابی برای این گونه چاپ رنگهای سفید و مشکی میباشند. مطمئناً از خود میپرسید که هرچند این نوع چاپ پرطرفدارترین نیست، اما چرا از تمامی انواع چاپ های روی بادکنک بازدهی بیشتری دارد؟!

باید بگویم هدف ما از “چاپ بادکنک“، جذب دید مخاطبان حاظر در محل پخش بادکنک ها، و همینطور تمامی آن کسانی که هرکجا و هر زمان آن “بادکنک تبلیغاتی” را خواهند دید، میباشد. فرض کنیم که فقط یک طرف بادکنک را چاپ کرده باشیم.

چاپ بادکنک تبلیغاتی بکو

خوب خیلی هم خوب است ولی اگر کسی از پشت “چاپ بادکنک تبلیغاتی” ما که حامل اطلاعات و لوگو کسب و کار ماست، را ببیند براحتی فکر میکند که آن بادکنک، بادکنکی ساده و بدون چاپ است. دقیقاً در همان لحظه مشتری و مخاطب خود که حتی میتوانست یک مشتری خوب باشد را از دست دایدید!

حال چقدر خوب میشد اگر طرف دوم بادکنک هم چاپ میشد و ما توجه آن مخاطب را هم بدست می آوردیم. طوری دگر بگویم. میدانید چاپ بادکنک یکطرف همانند چیست؟

همانند این است که شما یک هندوانه و یا هر خوراکی دیگری را خریده باشید و فقط پس از خوردن نصف آن، آن را دور بیاندازید. در چاپ یکطرفه “چاپ بادکنک تبلیغاتی بیمه ایران” هم همینطور است.

شما برای خود بادکنک و نی و بست آن هزینه کامب را پرداخت کرده اید اما با یکطرف “چاپ بادکنک”، فقط از نصف هزینه پرداخته شده برای تبلیغات استفاده کرده اید.

پیشنهاد ما به شما: بهترین کار و انتخاب شما ، در صورتی که میخواهید چاپ تکرنگ داشته باشید ، این است که از چاپ دو طرف تکرنگ روی بادکنک استفاده کنید تا از هزینه پرداخت شده کاملاً استفاده کرده باشید.

چاپ بادکنک تبلیغاتی بکو

سالیان سال است که محصولات چینی در بازار ما وارد شده و جای کالا های ایرانی را به طرز ناباورانه ای گرفته اند. در ابتدای همان سالها تجار ایرانی از این فرصت استفاده کرده و به بازار های چین هجوم آوردند. با این که بخشی از بازار مارا چینی ها در دست گرفته اند هیچ مشکلی نیست، چون همه ما میدانیم که کشور چین برای تمامی نقاط جهان محصولات صنعتی و غیر صنعتی تولید کرده، و با قیمت مناسبتری نسبت به قیمت های داخلی کشورهای وارد کننده عرضه میکند.

اما جای تاسف اینجاست که طمع تجار و وارد کنندگان ایرانی باعث شد تا آنها از تولیدکنندگان کشور چین بخواهند، محصولات کم کیفیت به آنها تحویل دهند تا تجار بتوانند اجناس وارداتی را با حاشیه سود بیشتری بفروش برسانند. بادکنک هم یکی از همان محصولاتیست که از کشور چین وارد میشود.

با “چاب بادکنک” تبدیل به یک “بادکنک تبلیقاتی” و برای تبلیغات و رونق کسب و‌کارها فروخته و عزضه میشود. به دلیل آنکه از کشور چین وارد میشود، در بیشتر مواقع از کیفیت خوبی برخوردار نیست مگر اینکه درجه یک باشد. با این وجود افرادی که در صنعت چاپ وارد این کسب و کار یعنی “چاپ روی بادکنک” شده اند برای کاهش قیمت ها، به جای آنکه تیراژ کار را بالا ببرند از کیفیت و در نتیجه هزینه کار کاسته تا بتوانند در بازار رقابت -متاسفانه ناسالی- داشته باشند.

ثبت سفارش